Nasze Usługi Serwisowe

Urządzenia klimatyzacyjne różnych marek, zarówno tych mniej renomowanych jak i najlepszych na rynku, wymagają regularnych konserwacji i czyszczenia.

Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzacji oraz wentylacji pozwala ograniczać zawartość zarazków, kurzu oraz alergenów w nawiewanym powietrzu. Zmniejsza także ryzyko awarii związanych z długotrwałą pracą urządzeń , a także wydłuża ich żywotność. Dzięki temu możemy cieszyć się niezawodną i komfortową pracą urządzeń klimatyzacyjnych. Dlatego proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie serwisu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w zakresie serwisu, konserwacji oraz montażu sprzętu. Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia i szkolenia.

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę o dowolnej, wygodnej dla klienta porze dnia. Oferta skierowana dla firm i klientów indywidualnych.

Zakres prac serwisowych obejmuje m.in.:

 • pomiar i regulacja ciśnienia freonu,
 • ewentualne uzupełnienie
 • czyszczenie i dezynfekcję parownika
  czyszczenie skraplacza
 • czyszczenie filtrów
 • pomiar sprawności elektrycznej
 • pomiar wydajności chłodniczej
  sprawdzenie szczelności układu freonowego
 • sprawdzenie i udrożnienie odpływu skroplin
 • test pracy urządzenia – pomiary temperatury i ciśnienia
 • regulacja i sprawdzenie zabezpieczeń
  drobne naprawy nie wymagające wymiany podzespołów

Zalecamy aby przeglądy urządzeń wykonywać regularnie dwa razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora co trzy miesiące, co pozwoli utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym.

Regularne przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą, zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii, zmniejszą zużycie energii elektrycznej oraz poziomu hałasu.

Proponujemy podpisanie stałej umowy o serwis i konserwację, co pozwoli zminimalizować koszty obsługi serwisowej, a także zapewni Państwu szybką reakcję w przypadku awarii klimatyzacji.

NIESERWISOWANE URZĄDZENIA

Często spotykamy się z brakiem wykonywania regularnych serwisów, oczywistym tego powodem jest zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych danego obiektu ale podchodząc do tej kwestii z drugiej strony, musimy pamiętać o tym że wykonywanie serwisów regularnie  wydłuża żywotność urządzenia, pozwala wykryć małe usterki i podczas serwisu naprawić je. Wystarczy przez trzy cztery miesiące nie czyścić filtrów a nie będą miały żadnego przepływu gdyż zajdą pyłkami kurzu i różnymi alergenami i tak w koło krążą w naszym otoczeniu a to powoduje: gorsze samopoczucie, pogorszenie zdrowia, nie przyjemne zapachy. Dlatego proponujemy stałą współpracę z naszą firmą.