serwis

Urządzenia klimatyzacyjne różnych marek, zarówno tych mniej renomowanych jak i najlepszych na rynku, wymagają regularnych konserwacji i czyszczenia.

Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzacji oraz wentylacji pozwala ograniczać zawartość zarazków, kurzu oraz alergenów w nawiewanym powietrzu. Zmniejsza także ryzyko awarii związanych z długotrwałą pracą urządzeń , a także wydłuża ich żywotność. Dzięki temu możemy cieszyć się niezawodną i komfortową pracą urządzeń klimatyzacyjnych. Dlatego proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie serwisu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w zakresie serwisu, konserwacji oraz montażu sprzętu. Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia i szkolenia.

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę o dowolnej, wygodnej dla klienta porze dnia. Oferta skierowana dla firm i klientów indywidualnych.

Zakres prac serwisowych obejmuje m.in.:

Zalecamy aby przeglądy urządzeń wykonywać regularnie dwa razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora co trzy miesiące, co pozwoli utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym.

Regularne przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą, zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii, zmniejszą zużycie energii elektrycznej oraz poziomu hałasu.

Proponujemy podpisanie stałej umowy o serwis i konserwację, co pozwoli zminimalizować koszty obsługi serwisowej, a także zapewni Państwu szybką reakcję w przypadku awarii klimatyzacji.

kom.: +48 501-256-954
kom.: +48 506-134-245

Guzowatka 53
05-252 Dąbrówka k/Warszawy

 

Arwent.Artur Ducki

Partnerzy

Pliki do pobrania

 

cennik Daikin

cennik Fujitsu